• .

  Elvan, 'Bize ulaşan bilgilere göre yolda kalanlara yiyecek ve su ulaştırılmıştır. Kapalı yolları açma çalışmaları devam ediyor" dedi. Gelen son dakika haberine göre Bursa İzmir yolu da kapandı. Polis Bursa'dan sonra İzmir yoluna sürücüleri bırakmıyor.

  Boğaziçi Köprüsünde ise motosiklerin geçişine izin verilmiyor. Afyonkarahisar-Kütühya karayolunda trafik ekipleri, Ietanbul istikametine giden araçların sürücülerine yol durumu hakkında bilgi verdikten sonra, kar lastiği, zincir ve çekme halatı bulunan araçların geçişine kısmen izin veriyor. Yol henüz ulaşıma açılabilmiş değil. TEM D yolunda da ulaşım durma noktasına geldi.

  Akhisar-Balıkesir arasında kalan Çanakçı rampaları mevkisinde, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle yol dün gece trafiğe kapandı.

  İzmir ile İstanbul'u birbirine bağlayan yolun kapanması nedeniyle araç konvoyu oluştu. Bu sene muhtemelen yüzde 60'ı yakalayamayacağız. İşte örnek, Ocak ayının son üçte birlik kısmında öyle ciddi ciddi yağışlar yok.

  Ocak ayının başından beri baktığımızda bir kar yağdı, bir de ondan öncesinde gün bir yağmurumuz oldu. Onun dışında bir yağışımız var mı? Dolayısıyla Ocak ayında aslında biz her ne kadar yağış görüyorsak da, adamakıllı Ocak ortalamalarında bir Yağışta geçiremedik. Ortalamanın yine biraz altında. Evet Kasım gibi değildi, Aralık isstanbul değildi. Ama Ocak ayında Ocak ortalamasının altında kaldı. Şimdi bunun üzerine yeni yağışların gelmesi gerekiyor.

  Geliyor mu? Şubata baktığımızda Şubat son 10 günlük kısmı da Karadeniz de etkin yağışlar var. Bunun dışında ara ara geliyor gidiyor ama ortalamanın altında kalıyor. Güney Ege kupkuru ortalamanın çok çok çok altında. Tavan seviyede bir mmı içerisinde. Bizimle beraber aynı sıkıntıda bulunan İtalya ve Yunanistan var.

  İtalya, Yunanistan ve bizim batı bölgelerimiz Şubat ayında sıkıntılı görünüyor.

  İstanbul'a kar yağacak mı? İstanbul'a ne zaman kar yağacak 2022? | Yeniden kar yağacak mı?

  Marmara'nın orta ve doğusu yine ortalamanın biraz altında Ocak gibi düşünebilirsin. İstanbul'da yaşayanlar da İstanbul'a kar yağıp yağmayacağını merak edip araştırıyor. Meteoroloji'den yapılan tahminlere göre İstanbul'da bu sene iyi bir kar yağışı bekleniyor. Peki İstanbul'a kar ne zaman yağar?

  Meteoroloji'den kar uyarıları peş peşe gelömeye başladı. Doğu Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinde kar yağışı yer yer görülmeye başladı. Ayrıca Karadeniz'in yüksek kesimlerine de kar yağışı başlaak üzere. MEteoroloji son uyıarısında Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri ve Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunun yüksek kesimlerinde kar yağışı beklendiğini duyurdu.

  Milliyet'te ye alan habere göre; Meteoroloji Uzmanı Dr. Güven Özdemir İstanbul'a kar ixtanbul mı? Özdemir şunları söyledi: Genelde İstanbul, ocak ayının ortalarından şubat ayının sonlarına doğru kar görür. Yoğun kar yağışının etkili olduğu Başkent'te, cadde ve yolunra beyaza büründü.

  Çankaya ilçesinde yer yer sis etkili olurken yağış ana arterlerdeki ulaşımda herhangi bir soruna yol açmadı. Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor. D kara yolunda güzergahı kullanan sürücüler sis nedeniyle görüş mesafesinin 30 metreye kadar düşmesi nedeniyle trafikte dikkatli ilerliyor.

  Trafik ekipleri, sürücülerden hava ve yol şartlarına uymalarını, kış lastiği olmadan yola çıkılmamasını, araçlarda mutlaka zincir, takoz ve çekme halatı bulundurulmasını istedi. Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, bölge genelinde havanın çok bulutlu olacağı belirtilerek, "Bitlis ve Muş çevrelerinde sabah ve öğle saatlerinde aralıklı hafif kar yağışlı, Van çevresinde gün boyu aralıklı kar yağışlı, Van'ın vr kesimleri ve Hakkari çevresinde ise aralıklı yoğun kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir.

  Ayrıca sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesinin görüleceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde hava sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

  Rüzgarın genellikle doğulu ve güneyli, öğle saatleri itibariyle batılı yönlerden hafif, zaman zaman orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor. İl merkezleri için günün en yüksek sıcaklıkları; Van 5, Muş 3, Bitlis 2 ve Hakkari'de 0 derece olması beklenmektedir. Yapılan son değerlendirmelere göre; Hakkari ve Van'ın güneyinde kuvvetli cmHakkari'nin güney kesimlerinde yoğun 20 cm üzeri kar yağışı beklendiğinden ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don, tipi ve görüş mesafesinde azalma, çığ tehlikesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" denildi.

  Parçalı çok bulutlu, bu akşam ve gece saatlerinde bölgenin doğu kesimleri ile Balıkesir çevrelerinin yağmurlu, Bilecik çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

  Çok bulutlu ve yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yağmur ve sağanak, iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı tahmin ediliyor. Meteoroloji'den yapılan uyarıların ardından İstanbul’da beklenen kar yağışı bugün de sabah ve öğle istanbul samsun yolunda kar var mı kar yağışı etkili olmaya devam edecek.

  İstanbul (Türkiye) şehrinden Samsun (Türkiye) şehrine trenle nasıl gidilir (km). Tren biletinizi online satın alın. Bilet fiyatlarını bulun. Detaylı bilgiler ve tarifeler. Tren ile İstanbul şehrinden Samsun şehrine gitmek için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun. Tren biletinizi verilen. WebKar yağışının başladığı yerlerde araçların üstü beyaz örtüyle kaplandı.

  Trafikte herhangi bir aksama yaşanmazken, bazı vatandaşlar otobüs duraklarına sığındı. Bazı illerde beklenen hava durumuyla.

0 / 5

bilgisayarım kaç bit windows 7

1.Yöntem: Windows 7 ve Windows Vista . Windows 7 · Başlat düğmesini Başlangıç düğmesi · Ayrıntılı performans ve sistem bilgilerini görüntüleyin ve yazdırın'ı seçin. ·... >>

oturma odası saat modelleri

Aynı anda saat ve dakika bilgisi verirken bir yandan da oda sıcaklığına ilişkin verileri gösterir. Öte yandan daha geleneksel bir dekorasyon tarzından. Çocuk odasında kullanılan... >>

iphone hesap limiti doldu

iPhone. Apple Kimliği Yaratılamıyor Hesap Limti Doldu veriyor hatayı appstore üyelik alıyorum giriş yap diyorum hesap limiti doldu diyor apple store de. iPhone, iPad veya... >>

istanbul taksi haberleri

Taksi haberleri ve en son gьncel taksi geliюmeleri 'da. Taksi ile ilgili bugьnkь son dk Yeni taksiler Эstanbul'da ne zaman hizmet verecek? Эstanbul'da bin minibьs... >>

greys anatomy 13 sezon

Grey's Anatomy Sezon 1.Bölüm Türkçe Altyazı Full HD p kalitesinde donmadan izle & bölümü indir. Dizinin tüm sezonlarını Roket Dizi kalitesiyle. Amerikan televizyon tıbbi draması... >>

internetten tren bileti alma

>>

yenilmezler 3 beyazperde
nevresim süsleme modelleri
elektrik borç sorgulama ck