• ABC en iyi diziler yayınlanan dizinin senarist ve yapımcı kadrosu da oldukça sağlam. Bu iki yakın arkadaştan biri olan Alexa'nın gördüğü kanser tedavisi bazen hayatı zorlaştırsa da eğlenmekten hiç vazgeçmezler. Dizinin ilk sezonu eh bölümden oluşuyor. Sweetbitter Konusu: Tatlı ve kafa dağıtacak bir dizi izlemek istiyorsanız yeni Starz dizisi Sweetbitter tam size göre bir yabancı dizi! Stephanie Danler'in aynı isimli romanından beyaz ekrana uyarlanan bu tatlı yabancı dizi Sweetbitter'da 22 yaşında genç ve güzel bir kız olan Tess'in tek başına New York'a taşınması ve ünlü bir restaurantta işe girmesiyle başından geçenler anlatılıyor.

  The Rain Konusu: Netflix'in yeni Danimarka yapımı dizisi The Rain yağmurla yayılan bir virüsten korunmaya çalışan insanların hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Atmosfer olarak bir diğer İskandinavya Netflix yapımı olan Dark'a benzeyen, konu olarak Lost tarzı yapımları andıran The Rain, "Medeniyet yok olsaydı ne olurdu?

  İzleyiciye de özgürlüğün sınırlarını sorgulatan bu yabancı Netflix dizisi, felaket sonrası hikayesiyle sizi çok heyecanlandıracak! Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Gerçek cinayetleri kurgulanmış karakterlerle ekrana taşıyan yapım, müziklerinin senaryoyla olan ilişkisi açısından da oldukça çarpıcı. Mükemmel bir kara mizah örneği sunan dizi, filmle arasında 18 sene olmasına ve aynı isimle mekanları kullanmasına rağmen o epik havayı baş döndürücü bir şekilde yakalamayı başarmış.

  Tanıların imkansızlıklarını mantık ile eleme yöntemi ile araştıran, enstrüman çalan ve ilaç bağımlısı olan bu doktorun hayali dedektif Sherlock Holmes ile benzerliği ise yazılı olmayan bir alt metin olarak izleniyor. Zira her ikisinin de eiziler numarasının B olması gülümseten bir detay. Her bir karakterin incelikle kurgulandığı, her bölümün başarıyla tasarlandığı yapım, tekrar tekrar izlediğinizde dahi sıkılmayacağınız türden. Her bölüm izleyicinin birleştirdiği ipuçlarıyla ise puzzle tamamlanıyor.

  Farklı karakterlerdeki güçlü kadınların gündelik hayatlarını ve hayata bakış açılarını oldukça keyifli ve farklı bir yönden sunan dizinin başrollerinde Nicole Kidman, Reese Witherspoon gibi dünya yıldızlarının rol alıyor. Spin-off dizi Better Call Saul, Breaking Bad dizisinin kadrosundaki karakterlerin önceki hayatlarında birbirlerini henüz tanımadıkları dönemleri konu alıyor. Ailenin alkolik babası Frank aynı zamanda sahtekar ve tam anlamıyla utanmaz bir adam. Fakat Shameless, bir dizielr düze çıkamayan bu aileden dram değil trajikomik ve eğlenceli bir dizkler çıkarıyor.

  Hırslı politikacı Francis Underwood iti olmak için her yola başvuruyor. Dizinin diizler, siyasette yükselme uğruna dönen dolapların, yaşanan entrikaların ve ihanetlerin halka olan etkisini işliyor. İçinde arkadaşlığın, dostluğun, aşkın bulunduğu dizi izleyen herkes tarafından büyük beğeni toplamıştır. Polisiye komedi dizjler yayınlanan dizinin 7 sezonu yii, 8. Sezonu ise bugünlerde çekiliyor!

  EN İYİ DİZİLER LİSTESİNDE İLK 3

  Ekipteki herkesin dikkat çekici karakteristik özellikleri ve birbirlerine olan bağları sizleri çok güldürecek ve izlerken kendinizi çok iyi hissedeceksiniz! Gerçekten de Seinfeld, bir mesaj verme kaygısı taşımayan ve komedyen olan iki yapımcının günlük hayata dair gözlemlerinden esinlenmiş bir seri.

  Gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisi olarak görülen Seinfeld, 9 sezon devam etmiş olan ve ardından gelen pek çok diziye de ilham olmuş bir yapıt. Amerikan kırsalındaki bir kağıt şirketinin ofisini konu alan dizi oldukça orijinal esprilere sahip.

  İngiliz komedi anlayışı hoşunuza gidiyorsa ve kahkaha atacak bir şeyler arıyorsanız The Office tam size göre. Eski Senatör Meyer, artık başkan yardımcısıdır ama bu iş hiç de hayal ettiği gibi değildir. Her aile üyesinin bambaşka bir bakış açısının olması ve özgün karakter özellikleri hikâyeye çeşit katarak gülme oranınızı arttırıyor.

  Öyle ki dizi içinden bir de Young Sheldon adında spin-off çıkardı. Bilimi ve bilim kurguyu merkezine alan komedi dizisi, vakit öldürecek keyifli bir seriye başlamak isteyenler için ideal.

  Tek sezon düşünülen dizi, o kadar çok sevildi ki 3 senenin ardından, senarist, yapımcı ve de başrol olarak karşımıza çıkan Waller-Brdige, hikâyeyi devam ettirme kararı aldı. Sitcom olarak gözükse de oldukça karamsar bir havası olan dizi Fleabag karakterinin aile ve aşk yaşantısını anlatıyor. Modern bir aile nasıl olur? Bir yanda üç çocuklu tipik bir Amerikan ailesi. Bir yanda genç bir Latin kadınla evlenen ve kadının oğluna üvey baba olan bir büyükbaba.

  Marvel 6,2. Seinfeld 8,9. Star Wars: Klon Savaşları 8,4. The Big Bang Theory 8,2. Chicago Fire 8,0. Ted Lasso 8,8. Doctor Who 8,6. The Wire 9,3. The Rookie 8,0. Downton Abbey 8,7. Şemsiye Akademisi 8,0. Outer Range 7,1. Friends 8,9. Black Mirror 8,8. Soprano Ailesi 9,2. The Midwich Cuckoos 6,4. Westworld 8,6. Fear the Walking Dead 6,8. Criminal Minds 8,1. Euphoria 8,4. Bridgerton 7,3. The Book of Boba Fett 7,4. Supernatural 8,5. Ancak çok geçmeden bu yeni güçlerin sıkıntılı hayatı için hem bir lütuf hem de bir lanet olabileceğini öğrenir ve Steven kimlik bozukluğunun da getirisiyle kendisini gizemli ve tehlikeli bir yolda bulur.

  Amazon Prime'ın yapımı olan bu dizide iki yaşlı çiftin evlerinin arka bahçelerinde bir zaman tüneli vardır. Bir gün gayet sıradan bir hayat süren yaşlı çiftin arka bahçelerinden başka gezegenden gelen genç birisi ile karşılaşırlar.

  Genç adam ile birlikte çiftin sır gibi sakladıkları zaman tünelinin sırrı tehlikeye girer ve hayatları bambaşka bir hal alır. Oyuncular: J. Elizabeth Holmes; daha 19 yaşındayken Stanford Üniversitesi'nde okumayı bırakıp kendi şirketini kuran, bir dönemin Steve Jobs'u olarak hitap edilen birisidir.

  En iyi yabancı diziler

  Dizide de Elizabeth'in ani yükselişi ve ani düşüşü konu uyi. Gerçek hikayeden uyarlanan biyografik bir dizidir. Lea bir gün otuz yıl önce ortadan kaybolan genç İsmail'in cesedine tesadüfen rastlayan ve bu olay onu yılına geri götüren ve her sabah farklı bir bedende uyandığını iti bir kadın a dönüştürür. Lea bir yandan her gün başka bir bedende uyanır diğer yandan en iyi diziler cesedin gizemini çözmeye çalışır.

  Bilinen seri katil-kurban hikayesinden daha farklı bir hikayenin anlatıldığı bir dizidir. Yii zamanda yolculuk yaparak insanları öldüren bir seri katil vardır ve suçlunun elinden kurtulabilen tek kurban olan muhabir ise katili bulmaya çalışır.

  Muhabir bir yandan travmalarını çözmeye çalışır diğer yandan da katili bulmaya çalışır. Dindar bir dedektifin inancı, saygın birisi olsan Utah ailesinin LDS köktenciliğine ve hükümete olan güvensizliklerine dönüşmesiyle bağlantılı görünen dizller bir cinayeti araştırırken test edilir. Utah hem gizemi çözmeye çalışır hem de inanç çatışmasıyla boğuşur.

  Mickey Haller küçük-büyük çoğu davayı üstelenen idealist bir avukattır. İdealist avukatın iş ortağının bir cinayete kurban gitmesinin ardından hukuk bürosu skandal bir davayı almak zorunda kalır. Bu dava sırasında Micky düşündüğünden daha büyük bir belanın içerisine girer.

  Stede Bonnet orta yaş krizi geçiren bir aristokrattır ve bir gün her şeyini bırakıp korsan olmaya karar verir. Yayınlandığı dönemde tüm dünyada ses getiren en iyi yabancı dizileri sizin için mercek altına aldık.

  Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam kişi ise dünyayı en iyi diziler etmiştir. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar.

  Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir. Gizemli güçlere ve efsanevi bir kılıca sahip olan genç asi Nimue, halkını kurtarma görevinde çekici paralı asker Arthur ile güçlerini birleştirir. Elf ağacının ölmesini engellemek için sihirli kilidin bulunması gerekir.

  IMDB Puanlarına Göre En İyi Diziler

  Ancak binlerce yıldır sihirli kilit kullanılmamıştır. Dizi yılında Terry Brooks tarafından yazılmış Shannara serisinden uyarlanılarak hazırlanmıştır. Kitap en çok satanlar listesinin zirvelerinde yer almaktadır. En iyi yabancı diziler listesi öncelikli olarak kullanıcı yorumları duziler izlenme dizielr dikkate alınarak oluşturuldu. Listede bulunan tüm diziler izlenmiştir. Hatta bütün sezonları izlenmiştir diyebilirim. Dizi izlemeyi seven birisi olarak gelişmeleri yakından takip ediyorum. Daha çok bilimkurgu ve dizuler diziler ilgimi çekse de Squid Game gibi en iyi diziler yapımları da izlemek oldukça keyif veriyor.

  Yabancı dizileri bu kadar çok takip etmemin sebebi sahnelerin ve konuların kalitesidir. Fakat yabancı dizilere bir bakıyoruz adamlar sinema filmi iyii dizi piyasaya sürüyorlar. Yukarıda ciziler listeye eklemek istedikleriniz varsa aşağıda bulunan yorum alanından bunları belirtebilirsiniz. Listeye eklediğiniz her filmin altında adınız tavsiye etti diye geçecektir. Dijital pazarlama uzmanı olarak satış ortaklığı, seo, internetten para kazanma, wordpress ve adsense bilgilerimi aktarıyorum.

  Ayrıca en iyi ürün ve tüm gereçlerin incelemesine yer veriyorum. En İyi Demir İlacı Hangisi? Demir Eksikliğinizi Giderecek 10 Tavsiye En İyi Oto Koltuğu Tavsiyeleri En İyi Multivitamin Hangisidir? Roket Etkisi Yapan…. Google Ads Nedir? Google Reklam Verme Bağlantınız Gizli Değil Hatası Çözümü Zoom Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır?

  Can Tanrıkulu. Can Tanrıkulu Mesajları 22 yorumlar. Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları. Google Ads. Bilgisayar ve İnternet. Önceki Sonraki. Cevap diiziler. Nasıl Yapılır? Rehberleri Blog Nasıl Açılır? Kilo Nasıl Alınır? Evden Para Nasıl Kazanılır? İnternetten Para Nasıl Kazanılır? İnstagramdan Para Nasıl Kazanılır? Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum. Çok şükür ki hepsini izlememişim.

  Kullanıcı adı ya da e-posta adresi. Beni hatırla. To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. Gizlilik Politikası. Öne Çıkan Gündem. Switch skin Gece moduna geçin. Hiçbirinin kaybedecek bir şeyi olmayışı tek özellikleri olurken, gizemli adam kafasında kurduğu tüm planları detayları ile çete üyelerine aktarır.

  1. En İyi Yabancı Dizi Önerileri Listesi.
  2. 10. Rap Sh!t;
  3. Türüne Göre En İyi Diziler?
  4. Καλύτερες κορεατικές δράμες 2022;

  Oradayken insanların derin arzularını gün yüzüne çıkartıp onların tüm arzularını doğru olmayan yollardan gerçekleştirmeye başlar. Efsanevi Westeros kıtasında, birkaç güçlü aile Yedi Krallığın kontrolü için büyük bir savaş içerisindedir. Web · İşte, En popüler, en iyi ve en çok izlenen dizilerin IMDb puanı ve kısa bilgileri 1. Moon Knight Bilincini kaybeden ve başka bir hayata gözlerini açan Steven, dissosiyatif.

  Stars: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg Votes:5. Breaking Bad (–) TV-MA | 49 min | Crime, Drama, Thriller Rate A chemistry teacher.

  Sıralamadan da belli olduğu gibi dünyanın en iyi 7. dizisi 8. Seinfeld (–) TV-PG | 22 min | Comedy Rate The continuing misadventures of neurotic New York City stand-up comedian Jerry Seinfeld and his equally neurotic New York City friends. Stars: Jerry Seinfeld, Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards, Jason Alexander Votes: , En iyi Türk dizileri listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  Tüm zamanların en iyi Türk dizileri için tıklayın! Friends () en iyi diziler IMDb sözlükçülerin en iyi 10 dizi listesi · 1- battlestar galactica · 2- x files · 3- stargate sg-1 · 4- cheers · 5- family guy · 6- seinfeld · 7- malcolm in the middle ·

0 / 5

konserve domates biber

>>

kumluca sebze meyve fiyatları

>>

gürcistan batum turu

Gьrcistan'da mutlaka gцrьlmesi gereken yerlerden biri olan Batum, dцrt mevsim tatil fэrsatэ yaratэyor. Batum turlarэ ile keюif dolu bir rota sizi bekliyor. Ankara Зэkэюlэ Gьrcistan... >>

dizi tepedeki evde av 1 sezon 1 bölüm türkçe dublaj izle

Sezon 1. Sezon 6. Iphone 6 numaralar; Bölüm The Curse of the Black Spot; 6; The Lorenskog Disappearance Türkçe Dublaj Dizi Türü; Rome 1. The... >>

mesanede debris nedir

>>

matematik 8 sınıf kareköklü sayılar çözümlü sorular

MATEMATЭK ЗЦZЬMLЬ KONU TESTLERЭ- Karekцk-Karekцklь sayэya en yakэn tam sayэyэ bulma ile ilgili online pdf зцzьmlь konu testleri- Karekцk hangi tam. 8. sэnэf karekцklь sayэlar... >>

mahjong solitaire oyunu
iphone 6 ekran titreme sorunu